15. آذر 1397 - 12:50   |   کد مطلب: 7219
رئیس سازمان برنامه‌و‌بودجه استان همدان گفت: تعداد دو هزار پروژه در همدان وجود دارد که ۸۲ پروژه استان در حوزه اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،سید اسکندر صیدایی صبح امروز در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان اظهار داشت: دستور کار نخست این جلسه ارائه خلاصه ای از وضعیت واگذاری پروژه های استانی به بخش غیر دولتی است که در این راستا در 8 ماهه سال 97 تعداد 88 پروژه آماده واگذاری شده است.

وی بیان کرد: به تفکیک دستگاه‌های اجرایی اداره کل بهزیستی 10 پروژه تکمیل شده، اداره کل منابع طبیعی 36پروژه، آموزش فنی و حرفه ای 2، علوم پزشکی2، جهاد کشاورزی 9، آموزش و پرورش10، شرکت آب منطقه‌ای 4 و شرکت آبفای شهری 15 پروژه را به بخش خصوصی واگذار می‌کنند.

صیدایی با بیان اینکه در مجموع 88 پروژه به بخش خصوصی واگذار می‌شود افزود: از این تعداد 39 پروژه تکمیل شده و 49 پروژه جدید است که تفکیک شهرستانی و موضوعی آن نیز تهیه شده است.

رئیس سازمان برنامه‌و‌بودجه استان همدان به تفکیک شهرستانی این بخش پرداخت و گفت: شهرستان همدان 26 درصد، ملایر و تویسرکان 18، اسدآباد 17، رزن و کبودراهنگ هر یک 5 پروژه و شهرستان بهار دو پروژه را به بخش خصوصی واگذار کرده‌اند.

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار