4. دى 1397 - 18:40   |   کد مطلب: 7248
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان گفت: حماسه ۹ دی ماه سال ۸۸ باز دیگر انقلاب را زنده و بیمه کرد به همین دلیل عظمت و حساسیتی دارد که به راحتی قابل بیان نیست پس باید همه ما در بزرگداشت آن کوشا باشیم.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،حجت الاسلام سید حسن فاضلیان ظهر امروز در ستاد بزرگداشت 40 سالگی انقلاب اسلامی اظهار داشت: مراسم بزرگداشت 9 دی امسال ساعت 10 صبح در پیاده راه امام (ره) با سخنرانی حجت الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران برگزار می‌شود.

 وی افزود: حماسه 9 دی ماه سال 88 باز دیگر انقلاب اسلامی ایران را زنده و بیمه کرد به همین دلیل عظمت و حساسیتی دارد که به راحتی قابل بیان نیست پس باید همه ما در بزرگداشت آن کوشا باشیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان بیان کرد: امسال باید تلاش کنیم حماسه 9 دی ماه پر رنگ تر از ‌سال‌های گذشته و حتی حماسه 13 آبان برگزار شود چرا که دشمن به مناسبت 40 سالگی انقلاب اسلامی درصدد است این گونه برنامه‌ها را کمرنگ نشان دهد.

وی با اعلام اینکه امسال برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر به دلیل فرا رسیدن 40 سالگی انقلاب اسلامی از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است گفت:  لزوم ارائه خدمت از سوی نهادهای متولی به مردم، معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و توجه به نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی به عنوان میراثداران انقلاب از نکات بسیار مهمی است که در برنامه‌های باید مورد توجه قرار گیرد.

فاضلیان با بیان اینکه نصب چرغ‌ها و پرچم‌های رنگی از قدیم بوده و هست، تصریح کرد: امسال باید تلاش کنیم در مدت زمان باقی مانده با برنامه ریزی و کار بیشتر برنامه‌های خوب متنوع و اثرگذارتری را ارائه دهیم.

وی با اشاره به تقارن ایام فاطمیه با  ایام الله  22 بهمن افزود: امسال مراسم نور افشانی یک شب با تاخیر انجام می‌شود تا حرمت ایام فاطمیه نیز حفظ گردد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار