11. بهمن 1397 - 20:37   |   کد مطلب: 7283
کارشناس نظارت و بازرسی سازمان صمت استان همدان خبر داد
کشف 2 تن گوشت خارج از شبکه در يك بستنی‌فروشی/ ارزش محموله 550 میلیون ریال
کارشناس نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: یک تن گوشت قرمز و حدود یک تن گوشت مرغ به ارزش ریالی 550 میلیون ریال در یک واحد صنفی بستنی فروش بر اساس گزارش مردمی کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، محمدشیرزاد غلامی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه ساعت 19 شب گذشته یک گزارش مردمی به ستاد خبری سازمان صمت مبنی بر وجود گوشت منجمد در یک مکان اعلام شد اظهار کرد: بلافاصله با همکاری نیروی انتظامی در صحنه حاضر شدیم.

وی با بیان اینکه احتکارکننده از عوامل توزیع‌کننده گوشت منجمد نیست افزود: این فرد به محض ورود ما اقدام به فرار کرد بنابراین از دادستانی مجوز لازم برای ورود به فروشگاه این فرد را گرفتیم.

کارشناس نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه حدود یک تن گوشت منجمد برزیلی و یک تن مرغ منجمد کشف شد، ارزش این محموله را بیش از 550 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: این واحد صنفی یک بستنی‌فروشی بود.

وی ادامه داد: این محموله از برندهایی گوشتی که در استان به صورت دولتی توزیع شده است نبود و از شهرستان‌های دیگر تهیه و تأمین شده است چراکه چنین برندی تا کنون در استان توزیع نشده است.

غلامی تأکید کرد: تفاوت قمیت کالاهای دولتی با بازار آزاد باعث می‌شود برخی وسوسه شده و وارد این کارزار شوند چراکه قیمت گوشت منجمد دولتی 29 هزار تومان و قیمت در بازار آزاد حدود 55 هزار تومان است.

وی با بیان اینکه روز گذشته یک محموله کود قاچاق نیز در اسدآباد کشف شد خاطرنشان کرد: این محموله شامل 80 کیسه 50 کیلویی و 200 کیسه 30 کیلویی بود که ارزش ریالی 136 میلیون ریال است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار