13. بهمن 1397 - 12:25   |   کد مطلب: 7293
نماینده مردم همدان و قهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح جاده قهاوند روستاهای این منطقه را متحول می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،امیر خجسته در نشست بررسی مشکلات و پروژه های در دست انجام روستای «بوبوک آباد» از توابع قهاوند با اشاره به اینکه برنامه ریزی برای اصلاح جاده قهاوند و اتصال راه ملایر به جاده تهران از این مسیر انجام شده است، گفت: با تغییر مسیر مواصلاتی از این منطقه و قرار گیری این روستا در کناره آزاد راه طی چند سال آینده چه در بحث خدماتی وچه در بحث اشتغال تحول چشم‌گیری در این روستا شکل خواهد گرفت.

خجسته عنوان کرد: مدیران استانی و منطقه بازدیدی از روستا داشته اند تا از نزدیک مشکلات روستا را ببینند و با بررسی میدانی مشکلات چاره ای برای حل آن بیابند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: بهسازی روستای «بوبوک آباد» و آسفالت راه آن در شرایط مناسبی است اما برای انجام فاز های بعدی بهسازی تصمیماتی گرفته شده که در سال آینده عملیاتی خواهد شد.

امیر خجسته افزود: اقداماتی در خصوص الحاق چند هزار متر به محیط روستاهای این منطقه در حال تصمیم گیری است که در صورت تصویب دهیاری و شورا می تواند زمین های مورد نظر را به عنوان معوض به مالکین بدهد تا بهسازی را با سرعت بیشتری پیش ببریم.

در این نشست مسایل دیگری مانند مشکل خدماتی در روستا، بهسازی، مشکل آب روستا، اشتغال زایی، وضعیت قنوات و ایستگاه قطار فامنین و قهاوند و بهداشت و درمان مورد بررسی قرار گرفت.

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار