19. بهمن 1397 - 13:21   |   کد مطلب: 7295
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بيان اينكه اقتدای ملت به انقلاب اسلامی و قرآن كريم است گفت: در ارزیابی‌های ملی جامعه قرآنی استان همدان رتبه نخست کشور را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، حجت‌الاسلام علی دشتکی ظهر امروز در مراسم اختتامیه جشنواره در «امتداد نور» ضمن تبریک ایام دهه فجر اظهار کرد: انقلاب اسلامی در این برهه از زمان انفجار نوری برای هدایت و جهت‌دهی جهان امروز به سوی سعادت و خوشبختی بود.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی یکی از محصولات و دستاورد‌های انقلاب و قیام فاطمی است ادامه داد: هدف قیام فاطمی حفظ و گسترش اسلام بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه انقلاب اسلامی نیز هدف حفظ و گسترش اسلام را دارد تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی همه مرز‌ها را چه در بعد جغرافیایی و چه در بعد فکری و اندیشه‌ای درنوردیده است.

وی با بیان اینکه روزی همه ملت‌ها اسیر طاغوت بودند و کسی جرات نداشت در مقابل طاغوت‌ بایستد افزود: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی کسی جرات صحبت کردن در مورد استعمار، استکبار و صهیونیست را نداشت.

حجت‌الاسلام دشتکی با اشاره به اینکه امروز در دور‌ترین نقطه دنیا صدای مقابله با طاغوت زمان، استعمار، صهیونیست و تحجر شنیده می‌شود بیان کرد: این مهم از برکات انقلاب اسلامی و بر مبنای قرآن کریم است.

وی با تاکید بر اینکه بزرگترین درس نظام اسلامی برای رسیدن به سعادت، خوشبختی و استقامت است اضافه کرد: عقلای استکبار و طاغوت بدانند که استقامت 40 ساله، ملت را به اوج رسانده و اقتدای ملت به انقلاب اسلامی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به اینکه در ارزیابی‌های ملی جامعه قرآنی استان همدان رتبه نخست کشور را کسب کرد یادآور شد: در بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هم جامعه قرآنی پیشتاز بودند.

وی با بیان اینکه امروز خندق عظیمی مقابل استکبار و استعمار در ذهن‌ ملت‌ها ایجاد شده که عبور از آن به آسانی انجام نمی‌شود افزود: ملت ایران برای انقلاب اسلامی زحمت کشیده‌اند و اجازه نمی‌دهند زحماتشان هدر برود.

حجت‌الاسلام دشتکی با اشاره به اینکه امروز دست برتر متعلق به انقلاب اسلامی است ولی دشمن می‌خواهد عکس آن را مطرح کند ادامه داد: امروز اوج قدرت ایران در جهان مطرح است و همین باعث وحشت دشمن شده است.

وی با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی استان امسال 53 سرفصل برای بزرگداشت انقلاب داشت افزود: در مجموع 14 هزار برنامه برای این 53 سرفصل دیده شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به اینکه برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر از سوی شبکه تبلیغ استان متشکل از مساجد، مداحان، اساتید، معلمان، جامعه قرآنی و... در دی ماه و بهمن ماه در حال اجرا است بیان کرد: جشنواره قرآنی در امتداد نور در 15 رشته تخصصی و در دو مقطع رده سنی زیر 12 سال و بالای 12 سال اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه در جشنواره قرآنی در امتداد نور 16 هزار نفر شرکت کردند افزود: امروز در این مراسم از 40 برگزیده جشنواره تقدیر به عمل آمد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار