22. بهمن 1397 - 9:02   |   کد مطلب: 7299
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه آمریکا اعتراف می‌کند کوچک شده است گفت: مردم به خاطر انقلاب، نظام و رهبری به میدان می‌آیند.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،سردار مهدی فرجی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه هر سال با حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن کوچکتر می‌شود اظهار کرد: ترامپ هم به این مسأله اعتراف کرده است، زیرا در جایی گفته «می‌خواهم آمریکا را بزرگ کنم» یعنی قبول دارد که آمریکا کوچک شده است.

وی با اشاره به اینکه حرف ملت ایران در طول سال در چند راهپیمایی بیان می‌شود که گل سر سبد آن 22 بهمن است افزود: امروز دولتمردان و سران آمریکا اعتراف می‌کنند که در مقابله با انقلاب اسلامی شکست خورده‌اند.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه همه این اتفاقات نشان می‌دهد که ایران کشوری قدرتمند است تصریح کرد: شاید برخی از اوقات دیپلماسی التماسی برخی مسؤولان، دشمنان را در وهم و خیال ببرد اما بدانند که این اتفاق فقط گمانی باطل است.

وی با اشاره به خروج آمریکا از برجام و وقت‌کشی اروپا در 9 ماهه گذشته تأکید کرد: اروپا و آمریکا در بدعهدی و غیر قابل اعتماد بودن یکی هستند و نباید به آنها دل بست.

سردارفرجی تز غرب به ایران با عنوان «نفت در برابر غذا» را اهانت به مردم ایران دانست و گفت: غذا و دارو در مقابل نفت زشت‌ترین حرفی بود که اروپایی‌ها می‌توانستند علیه ما به زبان بیاورند، ما باید نشان دهیم مخالف دیپلماسی التماسی هستیم و در مقابل آن می‌ایستیم.

وی با اشاره به اینکه در روز 22 بهمن نشان می‌دهیم که این خط را قبول نداریم و به تبعیت از رهبری در حفظ انقلاب پای کار هستیم گفت: نظریه‌پردازان غربی اعلام می‌کنند که کشوری که رهبری بزرگ، مکتب بزرگ و ملت بزرگ داشته باشد شکست نمی‌خورد.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه مردم تمام مشکلات را کنار می‌گذارند و برای دفاع از اصل انقلاب وارد میدان خواهند شد افزود: مسؤولان دولتی نباید گمان کنند مردم به نشانه تأیید رفتار آنها به میدان آمده‌ند آنها صرفاً به خاطر انقلاب، نظام و رهبری به میدان می‌آیند.

وی با بیان اینکه مردم در 22 بهمن پرشورتر از سال‌های قبل حاضر می‌شوند خاطرنشان کرد:‌ برخی با توسل به فضای مجازی می‌خواهند این حضور را کمرنگ کنند اما مشکلاتی چون گرانی‌ها، کمبودها، سوء مدیریت‌ها و تفکرات کاخ‌نشینی نمی‌تواند در حضور مردم خللی ایجاد کند.

سردار فرجی در پایان سخنانش گفت: در روزهای آینده نشانه‌های این حضور را خواهیم دید.

دیدگاه شما

آخرین اخبار