18. اسفند 1397 - 8:02   |   کد مطلب: 7341
آقای خاص در آستانه بازگشت به برنابئو
مورینیو دوشنبه سرمربی رئال می شود
به گزارش رسانه‌های مختلف اروپایی، ژوزه مورینیو به زودی به عنوان سرمربی موقت رئال مادرید منصوب شده و تا پایان فصل جاری هدایت این تیم را به عهده خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، رسانه‌های مختلف اروپایی با ارائه گزارش‌های متعدد مدعی شدند که سانتیاگو سولاری، سرمربی فعلی رئال مادرید بعد از دیدار روز یکشنبه این تیم مقابل وایادولید در لالیگا از سمت خود برکنار شده و ژوزه مورینیو تا پایان فصل جاری به عنوان سرمربی موقت رئال منصوب خواهد شد.

 

گل دات کام گزارش داد که مدیران ارشد رئال، فلورنتینو پرز و خوزه آنخل سانچس، روز پنج‌شنبه جلسه‌ای چهارساعته برگزار کرده و در آن تصمیم گرفته‌اند از ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی تیم‌شان تا پایان فصل استفاده کنند. در این جلسه تصمیم گرفته شده که بازی روز یکشنبه مقابل وایادولید به عنوان آخرین بازی سولاری روی نیمکت رئال باشد.

 

 

تصمیم برای اخراج سولاری بعد از آن گرفته شده که رئال روز سه‌شنبه با شکستی بزرگ و تاریخی در مقابل آژاکس، هم از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد و هم متحمل تحقیری بزرگ شد. بعد از این شکست مشخص بود که هواداران رئال دیگر سولاری را به عنوان سرمربی تیم‌شان نخواهند پذیرفت.

 

گل دات کام می‌گوید استخدام مورینیو به این علت دائمی نخواهد بود که رئال همچنان امیدوار است بتواند زین‌الدین زیدان را برای بازگشت به این باشگاه و بدست گرفتن سکان هدایت کهکشانی‌ها در فصل آینده متقاعد کند.

 

به گزارش این رسانه، زیدان چندی پیش به درخواستهای رئال پاسخ منفی داده ولی بر اساس بعضی شایعات، زیدان ممکن است در تابستان پیش رو تصمیم دیگری گرفته و هدایت رئال را بپذیرد.  اما بر خلاف زیدان، مورینیو در چند صباح اخیر، بارها چه به صورت علنی و چه در خفا، برای بدست گرفتن سکان هدایت مادرید ابراز علاقه کرده است.

 

 

گل می‌گوید مورینیو، زیدان و یواخیم لوو سه گزینه‌ای بودند که مدیران رئال مادرید در جلسه روز پنج‌شنبه خود درباره آنها بحث و تبادل نظر کردند اما با توجه به اینکه یواخیم لوو هم مثل زیدان دست‌کم تا تابستان پیش رو نمی‌توانسته به مادرید منتقل شود در نهایت تصمیم گرفته‌اند تا  آن زمان مورینیو را به عنوان سرمربی تیم‌شان انتخاب کنند.

 

تغییر و تحول سرمربی رئال به احتمال زیاد روز دوشنبه انجام خواهد شد و سرمربی جدید پیش از دیدار رئال مقابل سلتا ویگو تنها یک هفته زمان خواهد داشت. البته بعد از این بازی با توجه به وقفه‌ای که به دلیل بازی‌های ملی در رقابتهای باشگاهی پیش خواهد آمد، سرمربی جدید رئال فرصت خوبی برای پیاده‌سازی برنامه‌هایش خواهد داشت تا رئال بتواند 10 بازی باقی مانده تا پایان فصل لالیگا را به گونه‌ای متفاوت دنبال کند.

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار