27. اسفند 1397 - 10:12   |   کد مطلب: 7351
با یک عضو نآآشنا و یک دبیر سابق فدراسیون
هیئت مدیره جدید پرسپولیس معرفی شد
با اعلام وزارت ورزش اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس معرفی و مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، در آستانه سال نو، وزارت ورزش در نهایت در میان گمانه‌زنی‌های فراوانی که طی چند وقت اخیر شکل گرفته بود، اعضای هیات مدیره جدید پرسپولیس را با انتخاب سه عضو جدید معرفی کرد.

بر اساس تصمیم مجمع عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی پرسپولیس؛ ایرج عرب، جعفر کاشانی، علی رغبتی، سید مهرداد هاشمی و مهدی محمد نبی به عنوان اعضای هیات مدیره این باشگاه انتخاب و معرفی شدند.

 

ایرج عرب که در دوره مدیریت حمیدرضا گرشاسبی در پرسپولیس حضور داشت و بعد از کناره‌گیری او به عنوان سرپرست موقت کارش را ادامه داد، همچنان به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره در این جمع حاضر خواهد بود.

جعفر کاشانی دیگر عضو باسابقه این هیات مدیره است که از چند سال قبل با حضور در این پست به کار ادامه می‌دهد و همچنان مورد قبول وزارت قرار دارد.

 

محمد مهدی نبی، عضو جدید هیات مدیره است که سابقه دبیرکلی فدراسیون فوتبال در کارنامه‌اش مشهود است و از ماه‌ها قبل گمانه‌زنی درباره حضورش در این پست در هیات مدیره پرسپولیس وجود داشت. نبی پیش از این نیز به عنوان قائم مقام در پرسپولیس فعالیت می‌کرد.

 

علی رغبتی عضو چهارم هیات مدیره پرسپولیس است که سابقه حضور در فدراسیون قایقرانی را به عنوان عضو هیات مدیره داراست.

او فوق لیسانس رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی است و دوره‌های خود را در خارج از کشور پشت سر گذاشته است. از دیگر سمت‌های رغبتی می‌توان به معاونت اداره ورزش استان همدان، معاون امور مشترک فدراسیون‌ها، عضو کمیته انتقالی فدراسیون فوتبال، دبیر فدراسیون موتورسواری، عضو شورای مبارزه با دوپینگ و ... اشاره کرد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار