21. فروردين 1398 - 11:34   |   کد مطلب: 7392
نماینده ولی فقیه در همدان گفت: قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی نشانه سرخوردگی آمریکا در منزوی کردن ایران اسلامی و عمق کینه‌ورزی، سفاهت و جهالت این رژیم و رئیس جمهور سفاک آن است.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، آیت‌الله حبیب الله شعبانی در پیامی اقدام بی شرمانه آمریکا در گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی را محکوم کرد.

در این پیام آمده است؛

سپاه پاسداران فرزند رشید انقلاب اسلامی است که با  پشتوانه عظیم الهی و مکتبی و برخورداری از انسانی هایی مخلص، فداکار، آگاه، معتقد و متعهد به مبانی اسلامی و ولایت فقیه با بهره گیری از سال ها تجربه، تخصص  و  بینش، امروز  به صورت  مجموعه ای همچون (( بنیان مرصوص)) کشور و نظام اسلامی را تحت زعامت مقام معظم رهبری مانند دژی نفوذ ناپذی در برگرفته و از هر خطر و توطئه ای مصونیت بخشیده است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از آغاز تاسیس تا کنون بیشترین ضربه را به تروریسم خطرناک در منطقه زده و این نیروی توانمند همواره در کنار ملت با گروه‌های تروریستی که متکی به حمایت‌های قدرت‌های بزرگ بوده اند به مقابله پرداخته است.

در سال‌های اخیر که تروریست‌های مورد حمایت قدرت‌های بزرگ از جمله آمریکای خبیث منطقه را به‌آتش کشیده بودند سپاه پاسداران با شجاعت و قدرت در مقابل آنها ایستاد و با تقدیم شهدایی گرانقدر امنیت و آرامش را به ملت های منطقه هدیه داد که قطعا این مجاهدت های سپاه از اذهان مردم مظلوم منطقه پاک نخواهد شد.

امروز شاهد آن هستیم آمریکای جهانخوار که دستان پلیدش به خون هزاران انسان بیگناه در سراسر جهان آلوده است و باید پاسخگوی حمایت های آشکار و پنهان خود از تروریست باشد سرخورده از شکست ها و ناکامی های خود در منزوی کردن ایران اسلامی با وقاحت و بی شرمی سپاه پاسداران را جزء گروههای تروریستی اعلام کرده است که این نشانگر عمق کینه‌ورزی، سفاهت و جهالت این رژیم و رئیس جمهور سفاک آن است.

اینجانب ضمن تبریک میلاد سراسر سعادت حضرت حسین ابن علی (ع) و روز پاسدار ، حضرت ابالفضل العباس و روز جانباز و امام سجاد (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره)  و شهدای گرانقدر ضمن محکوم کردن این حرکت مذبوحانه شیطان بزرگ تاکید می نمایم سپاه پاسداران همواره در قلب مردم ایران اسلامی و ملت های مظلوم و حق طلب جای دارد و مورد حمایت آنان خواهد بود.

حبیب الله شعبانی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان

انتهای پیام/ش

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار