10. تير 1398 - 7:26   |   کد مطلب: 7515
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه سرمايه‌گذار ايجاد کانکس نانوایی مسکن مهر گلستان باید سقف کانکس را بالا ببرد تا مجوز صادر شود افزود: در صورت انجام این اصلاحات کانکس نانوایی راه‌اندازی خواهد شد تا مشکل مردم منطقه حل شود.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، براساس سوژه ثبت شده در سامانه فارس من اهالی مسکن مهر گلستان به علت نبود نانوایی در این منطقه با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند چراکه برای تهیه نان باید مسافت چند کیلومتری را طی کنند.

آقای نعمتی با اطلاع از این موضوع از حدود سه سال پیش تصمیم به ایجاد یک کانکس نانوایی در این منطقه کرد تا نان مورد نیاز اهالی مسکن مهر گلستان را تهیه کند اما از ابتدای کار علیرغم هزینه‌کرد بسیار برای تهیه کانکس با یکسری کارشکنی‌ها و مشکلات در دریافت مجوز مواجه شد.

پیگیر سوژه « مشکل نانوایی در منطقه مهر گلستان و امید اکباتان همدان وجود دارد» به سراغ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان رفته و از او توضیح خواستیم که آیا مشکل کانکس نانوایی در این منطقه حل شده است یا نه؟

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان امروز در گفت‌و‌گو با فارس با بیان اینکه ایجاد کانکس نانوایی شرایط دارد اظهار کرد: یکی از شرایط داشتن ماشین چرخ‌دار است.

حمیدرضا متین با اشاره به بازدید از کانکس ایجاد شده آقای نعمتی در راستای کمک به راه‌اندازی هرچه سریع‌تر این کانکس نانوایی بیان کرد: بعد از بازدید از کانکس مقرر شد مساحت کانکس افزایش پیدا کند تا با چارچوب‌های سازمان همخوانی داشته باشد.

وی با بیان اینکه آقای نعمتی باید سقف کانکس را مقداری بالا ببرد تا مجوز صادر شود افزود: در صورت انجام این اصلاحات کانکس نانوایی راه‌اندازی خواهد شد تا مشکل مردم منطقه حل شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه مساحت کانکس اکنون زیر مساحت مصوب است و از این موضوع چشمپوشی کرده‌ایم افزود: مساحت مصوب برای نانوایی سنگکی 80 متر مربع، برای نانوایی معمولی 100 متر مربع و برای نان سنتی 150 متر است.

انتهای پیام/89045/

دیدگاه شما

آخرین اخبار