19. مرداد 1398 - 7:35   |   کد مطلب: 7574
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: پست برق ۶۳/۲۰ko عبدالرحیم برای تقویت برق‌رسانی روستای عبدالرحیم در بخش قهاوند وارد مدار شد.

حمیدرضا حاجی بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  پایگاه خبری جهادپرس،اظهار کرد: با هماهنگی شرکت توزیع نیروی برق استا ن همدان، پست برق 63/20ko عبدالرحیم جهت تقویت برق‌رسانی روستای عبدالرحیم در بخش قهاوند وارد مدار شد و این خط با 3 فیدر امروز بهره‌برداری شد.

وی تاکید کرد: خط برق همدان برای تقویت ولتاژ برق بهره‌برداری شد که راه‌اندازی این خط برق به منظور رفع ولتاژ و ایجاد پایداری شبکه برق همدان اجرایی شده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: در روستای انجلاس بخش مرکزی همدان با توجه به مهاجرت معکوس و بازگشت 18 خانوار به روستا تقویت ولتاژ و برق‌رسانی به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: از مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان درخواست شده است، مساله اشتراک برق مناطق نیازمند توجه را دقیقا بررسی کنند تا اگر کسی از نعمت برق محروم است در اسرع وقت جهت ایجاد اشتراک اقدام کنند.

حاجی‌بابایی خاطرنشان کرد: با توجه به مصوبه هیات دولت در خصوص اتصال سه روستای قاسم‌آباد، علی‌آباد و حسن‌آباد به شهر همدان برنامه شبکه برق به این مناطق با توجه به استانداردهای شهر همدان در تغییر ولتاژ و روشنایی معابر و سایر شاخص‌ها و معیارهای توسعه شهری در برنامه‌های شرکت گنجانده شود و پیگیری جهت تامین اعتبار و اجرایی کردن برنامه‌ها در دستور کار مدیران قرار گیرد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار