19. مرداد 1398 - 7:00   |   کد مطلب: 7576
فرمانده انتظامی شهرستان همدان افزود: ساعت حوالی یک بامداد گزارش یک مورد درگیری منجر به جرح و انتقال مصدوم به درمانگاه قهاوند به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش شد.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، سرهنگ جمشید باقری افزود: ماموران پاسگاه در محل درگیری حضور یافته همچنین تیمی از ماموران قهاوند در مرکز درمانی حضور می یابند که متوجه مرگ این فرد به علت شدت جراحات وارده می شوند.

وی اضافه کرد: نتایج به دست آمده از تحقیقات صورت گرفته گویای این است که سه تن بر روی زمین کشاورزی با یکدیگر درگیر شدند که پس از استفاده از سلاح سرد و ضرب و شتم یکدیگر ۲ تن از عوامل این درگیری متواری می شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان اظهار داشت: ماموران در ادامه تحقیقات محل اختفای ضارب ۲۴ ساله را که در منزل بستگان حضور داشت شناسایی و او را در یک عملیات پلیسی دستگیر کردند.

سرهنگ باقری بیان کرد: این فرد نیز به علت آثار و جراحات به جا مانده از ضربات چاقو زخمی شده بود که پیش از انتقال به کلانتری در بیمارستان بستری و مورد مداوا قرار گرفت.

وی ادامه داد: طبق بررسی های صورت گرفته چند روز پیش در روستا بین قاتل و مقتول به علت اختلاف های قبلی، درگیری رخ داده که مردم به جدا کردن آنها اقدام می کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان اضافه کرد: به گفته قاتل، در روز حادثه وی در حال فعالیت بر روی زمین کشاورزی بوده که مقتول و دوستش به یکباره به وی حمله ور شده و او را زخمی می کنند و او برای دفاع از خود از سلاح سرد استفاده می کند.

سرهنگ باقری بیان کرد: نفر سوم این درگیری نیز به علت ضربات چاقو مصدوم شده بود که او نیز در بیمارستان بستری شد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار