6. شهريور 1398 - 10:49   |   کد مطلب: 7615
رئیس اتحادیه خیاطان و تولیدات پوشاک همدان با بیان اینکه اغلب پوشاک با مدل‌های خاص در تهران خریداری و در فروشگاه‌های همدان عرضه می‌شود گفت: تقریبا دوخت لباس‌های فصلی در همدان مقرون به صرفه نیست.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،سیدرضا حسینی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه خیاطان و تولیدی‌های همدان اقدام به دوخت مانتوهای جلوباز نمی‌کنند اظهار کرد: دوخت و دوز در همدان فصلی است و اگر در زمان مقرر به فروش نرسد جزو اجناس بنجل حساب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اغلب پوشاک با مدل‌های خاص در تهران خریداری و در فروشگاه‌های همدان عرضه می‌شود افزود:  تقریبا دوخت لباس‌های فصلی در همدان مقرون به صرفه نیست.

رئیس اتحادیه خیاطان و تولیدات پوشاک همدان با بیان اینکه اتحادیه برخورد با تولید لباس‌های مبتذل توسط تولیدی‌ها را در برنامه دارد تصریح کرد: تلاش می‌کنیم طرح‌هایی با شئونات اسلامی طراحی و دوخته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اکثر مدل‌ها توسط طراحان در بازار ارائه می‌شود گفت: در این حرفه با مشکل جدی مواد اولیه تولیدات مواجه هستیم.

حسینی با بیان اینکه قیمت تولیدات نسبت به گذشته افزایش چند برابری داشته است ادامه داد: قیمت پارچه به عنوان کالای اولیه پوشاک نیز افزایش چشمگیر داشته که این امر منجر به کاهش شدید تولیدات در بازار شده است.  

وی در پایان تأکید کرد: استفاده از اجناس و مواد اولیه بی‌کیفیت باعث از دست دادن مشتریان و متضرر شدن واحد تولیدی می‌شود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار