10. شهريور 1398 - 7:30   |   کد مطلب: 7616
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: پروژه هگمتان بازار با هزار واحد و با سرمایه گذاری ۶ هزار میلیارد تومانی در همدان افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، حمیدرضا حاجی بابایی شب گذشته در مراسم اختتامیه جشنواره شهروند برگزیده همدان اظهار داشت: امشب در این مراسم جمع شده‌ایم تا یکبار دیگر همدانی را تداعی کنیم که پایتخت تاریخ و تمدن ایران بوده و از گل‌های رنگارنگش یکی را انتخاب کنیم.

 وی با بیان اینکه باید بدانیم در جشنواره شهروندان برگزیده هر فردی که انتخاب شده از شهروندان این شهر است، افزود: در انتخاب اینگونه افراد ما باید هر نوع عینکی را کنار گذاشته شده و مطلقا به همدان فکر کنیم، حتی اگر برخی از این افراد با نگاه و نظر ما موافق نباشند.

نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به اینکه برخی معذورات بلای جانسوز انتخاب‌ها هستند، گفت: ما باید در انتخاب‌های خود به نخبگان توجه کرده و بر انتخاب آنها پافشاری کنیم.

وی با تاکید براینکه هرچه جلوتر برویم کیفیت این جشنواره نیز افزایش می‌یابد، عنوان کرد: آنچه که ما برآن تاکید داریم همدان بزرگ و مقتدری است که 500 سال توسط مردمان این سرزمین به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین انتخاب شد،  جایگاهی که مردمان بعدی این سرزمین نتوانستند آن را حفظ کنند.

حاجی بابایی با بیان اینکه ما باید بار دیگر همدان را به جایگاه اصلی خود بازگردانیم، مطرح کرد: ما باید نگاه خود را وسیع کرده و همه شهروندان جامعه را شهروند درجه یک بدانیم و در کارها شریک کنیم.

وی با اشاره به حضور اقوام مختلف در همدان و شکل گیری شهرک‌های مختلف در استان ابراز کرد: خوشبختانه همدان در بخش‌های مختلف مانند پزشکی رشد کرده و از جمله شهرهای برتر ایران در این عرصه به شمار می‌آید .

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه ما نیازمند نقد هستیم  یعنی ضمن بیان اشکالات باید نهضت حرکت در استان را لمس کنیم، افزود: هم‌اکنون 41 پروژه ملی در سطح استان همدان در حال اجرا است.

وی با تاکید بر اینکه شهر همدان وضعیت مناسبی در بخش ساختاری ندارد، گفت: ما باید یک بار دیگر شهر همدان را بسازیم چرا که در غیر این صورت اگر شبانه روز هم کار کنیم، باز هم مشکلی بر طرف نمی‌شود.

حاجی بابایی با اشاره به اینکه با توجه به افزایش جمعیت در همدان نیازمند رفع مشکلات شهری هستیم، بیان کرد: به زودی مجموعه هگمتان بازار با هزار واحد و با سرمایه‌گذاری 6 هزار میلیارد تومان در همدان افتتاح می‌شود و مردم می‌توانند محصولات هشت استان را  از این مجموعه خریداری کنند.

انتهای پیام/ش

دیدگاه شما

آخرین اخبار