11. آذر 1398 - 13:34   |   کد مطلب: 7803
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان همدان با تاکید برلزوم پرهیز از تفرقه گفت: باید نیروهای ارزشی و توانمند را انتخاب و روانه مسندهای تصمیم گیری کنیم.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،میرزامحمد سلگی عصر امروز در مجمع عمومی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی همدان اظهار داشت: این مجمع در برگیرنده احزاب انقلابی و شخصیت‌های برجسته و ارزشمند استان است.

وی با بیان اینکه مردم دارالمومنین استان همدان اشخاصی برجسته، مومن و انقلابی هستند، افزود: هدف ما از برگزاری این اجتماع گام برداشتن در مسیر الهی است.

‌رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان همدان با تاکید براینکه همه نیروهای انقلابی یک امت واحده هستند ابراز کرد:  چپ، راست و جناح در این تفکر جای ندارد چرا که به فرموده رهبر معظم انقلاب انقلابی و غیر انقلابی بودن افکار مطرح است.

‌‌وی بیان کرد: اصول ما در انقلاب اسلامی همان حکومت انقلابی شیعه، ولایت فقیه، حکومت اسلامی و شهدا هستند و فروع ما نیز انجام وظیفه است.

سلگی با اشاره به اینکه  باید اصلاح امور دین و مردم  را وظیفه همگانی بدانیم، گفت: ضمن اینکه وظیفه همه ما پرهیز از تفرقه است، باید نیروهای ارزشی و توانمند را انتخاب و روانه مسندهای تصمیم گیری کنیم.

وی عنوان کرد: انتخاب اصلح جهاد در راه خدا است به همین دلیل ما در انتخابات پیش رو دو  وظیفه بر عهده داریم که شامل حضور گسترده در انتخابات و سپس انتخاب افراد اصلح است.

وی با بیان اینکه اگر افراد شایسته، ولایت‌مدار که انگیزه خدمت به مردم و اسلام را دارند انتخاب شوند، مشکلات، دغدغه‌ها و موانع پیش روی که بعضاً امروز وجود دارد،از بین می روند، افزود: برخی افراد یک شبه تصمیم می‌گیرند، بدون اینکه به مردم اطلاع دهند و آن وقت شرایطی پیش می‌آید.

سلگی  با تاکید برلزوم به کار گرفتن تدبیر درکارها اظهار داشت: امروز مردم با مشکلات معیشتی رو به‌رو هستند که حرکت ما در این مسیر باید در راستای برطرف کردن این مشکل باشد.

انتهای پیام/ 742/ش

دیدگاه شما

آخرین اخبار