19. دى 1398 - 8:06   |   کد مطلب: 7991
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خانواده های امریکایی تا دیر نشده فرزندان خود را از زیر سلطه احمق ها و دیوانه ای مانند ترامپ بیرون بکشند تا آن ها را افقی تحویل نگیرند.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، به نقل از صاحب نیوز؛ سردار علی فدوی امشب در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت سردار حاج احمد کاظمی در نجف آباد با بیان اینکه شهدا عزت و قدرت آفریدند، اظهار کرد: بیش از ۴۰ سال از پیرزی انقلاب گذشته است و حضرت امام خمینی (ره) با انقلاب اسلامی جبهه حق را ایحاد کردند.

 
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدا راه حق را رفتند و عزت های زیادی را برای ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آوردند، که هم شهدا، خود رستگاران شدند و موجب رستگار شدن دلدادهای خود و انقلاب شدند.
 
وی افزود: این شهر شهید پرور یکی از جلوهای ویژه رزمندگان های اسلام است که شهدای بزرگ متعددی را در داخل خود پرورش داد.
 
سردار فدوی با بیان اینکه شهید کاظمی در دفاع مقدس یگانی را به وجود آورد که ویژگی های خاص و متفاوتی داشت که هنوز کشور از این ویژگی ها بهره می برد، تصریح کر‌د: یکی از دلدادگان شهید کاظمی شهید سلیمانی بود؛ زمانی که سردار سلیمانی از شهید کاظمی صحبت می کرد علی رغم اشک و بعض، شاد بود که رفیق این چینی دارد و سردار سلیمانی بعد از شهید کاظمی ادامه راه این شهید را در عمل انجام داد.
 
سردار فدوی با تأکید بر اینکه هیچ کشوری در دنیا به اندازه ایران زیر فشار نبوده است، ادامه داد: امریکایی ها نمی تواند یک پیروز در برابر انقلاب اسلامی نام ببرد؛ طبق قرآن باید تکالیفی که خدا مشخص کرده را انجام دهیم تا بهترین نتایج را خدا برایمان انجام دهد.
 
وی با توضیح اینکه امام راحل گفتند که مکلف به انجام تکلیف هستیم نه نتیجه  آن، بیان کرد: خداوند در این ‌۴۰ سال بهترین نتایج را برای ما رقم زده است؛ نتایج خوبی که به دست آورده ایم به دلیل انجام تکالیف الهی است  و هر جایی که امروز مشکل داریم به دلیل عدم انجام این وظایف الهی است.
 
جانشین فرمانده کل سپاه اضافه کرد: مشکلات امروز کشور در شان ملت ما نیست.
 
وی با بیان اینکه ما باید مانند شهید سلیمانی به تکلیف الهی عمل کنیم، خطر نشان کرد: شهید کاظمی، سلیمانی و شهدای بی شماری که در کشور وجود دارند، به تکالیف خود عمل کردند.
 
سردار فدوی با اشاره به حمله موشکی سپاه به پایگاه نیروهای تروریستی امریکایی، گفت: کار امروز سپاه یکی از جلوه های کار بود؛ هیچ کشوری پیدا نمی شود که که در برابر امریکا اراده ای از خود داشته باشد.
 
وی با بیان اینکه امروز ده ها فروند موشک بر قلب پایگاه های امریکایی در منطقه فرستادیم و آن ها هیچ غلطی نمی تواند بکنند، تصریح کرد: ۴۰ سال امریکا علی رغم برنامه ریزی های متعدد، هیچ غلطی نکرده است؛ خدواند در قرآن با صراحت گفته است که در جبهه حق باشید و خود را به قدرت بی انتهای خدا متصل و مواظبت کنید تا نتیجه ان را ببنید؛ خدا طرف ماست.
 
جانشین فرمانده سپاه پاسداران اضافه کرد‌: اگر جبهه باطل نه فقط شیاطین فعلی بلکه همه مستکبرانه تاریخ در برابر خدا و جبهه الهی قرار بگیردند، عددی حساب نمی شوند.
 
وی با بیان اینکه سپاه پاسداران به دستور امام خامنه ای به توان عمل می کند و به هر هشت عرصه ای فرمان امام خامنه ای عمل می کند، تأکید کرد: یکی از این عرصه های جبهه مقاومت است، جغرافیا و توان جبهه مقاومت را بی اندازه گسترش می دهیم که در همه عالم هیچ مستکبری و قدرت استکباری احساس راحتی و آرامش نکند و شروع آن در غرب آسیا خواهیم داد که شیاطینی از این جا باید بروند تا دیر نشده است.
 
سردار فدوی اظهار کرد: خانواده های امریکایی تا دیر نشده فرزندان خود را از زیر سلطه احمق ها و دیوانه های مانند ترامپ بیرون بکشند که اگر نکند آن ها را افقی تحویل می گیرند؛ تا دیر نشده مردم امریکا برای خود کاری کنند چرا که به تایید اندیشمندان غربی این ها لیاقت و کارآمدی ندارند و به برکت انقلاب اسلامی و شهدا راه حق انقلاب اسلامی با قوت خیلی بیشتر از قبل ادامه می دهیم.
 
وی افزود: شما نجف ابادی ها به تکالیف الهی خود عمل کرده اید و شهادت بیش از 200 هزار نفر هم گواه انجام تکالیف الهی است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار