21. دى 1398 - 13:33   |   کد مطلب: 7996
معاون راهداری استان همدان گفت: بارش های پراکنده برف در محورهای مواصلاتی استان ادامه دارد به همین دلیل به مردم توصیه می‌‌شود از هرگونه سفر غیرضروری پرهیز کنند.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،حمید پرورشی خرم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، با اعلام اینکه از روز گذشته برف‌روبی و نمک‌پاشی محورهای مواصلاتی استان آغاز شده است اظهار داشت: در بین محورهای مواصلاتی استان همدان بارش برف در محور ملایر سنگین بود به همین دلیل دو نوبت نمک‌پاشی و برف‌روبی توسط راهداران انجام شده است.

وی با بیان اینکه در محور اسدآباد با مه‌گرفتیگی شدید روبه‌رو هستیم، افزود: این مسیر نیز مانند دیگر محورهای مواصلاتی استان باز است اما تا این ساعت کماکان مه‌گرفتگی به‌صورت مقطعی در این محور مشاهده می‌شود که لازم است رانندگان برای استفاده از این مسیر با سرعت پایین رانندگی کنند.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان بیان کرد: کماکان بارش‌های پراکنده برف در محورهای مواصلاتی استان ادامه دارد به‌همین دلیل به مردم عزیز توصیه می‌کنیم از هرگونه سفر غیرضروری پرهیز کنند.

وی با اعلام اینکه تا این لحظه انسدادی در محورهای مواصلاتی و جاده‌های استان همدان به‌وجود نیامده است، ابراز کرد: برف‌روبی جاده‌ها بر اساس اولویت‌بندی ابتدا از راه‌های شریانی آغاز شده و سپس در مسیرهای اصلی، غیرشریانی و روستایی ادامه می‌یابد.

پرورشی خرم با تاکید براینکه بازرسی از راه‌های مواصلاتی و جاده‌های استان ادامه دارد، گفت: از مردم می‌خواهیم در صورت سفر، حتما تجهیزات زمستانی را به همراه داشته و از پر بودن باک خودروی خود مطمئن باشند.

انتهای پیام/742/ح

دیدگاه شما

آخرین اخبار