21. دى 1398 - 13:45   |   کد مطلب: 8004
ماجرای غیبت رادوشوویچ در تمرین پرسپولیس؛
بوژیدار: معلوم نیست چه زمانی به ایران بیایم!
بوژیدار رادوشوویچ میگوید که مشخص نیست چه زمانی به ایران خواهد آمد.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،تیم فوتبال پرسپولیس چهارمین تمرین زمستانی خود را در حالی امروز پشت سر خواهد گذاشت که خارجی‌های این تیم همچنان در تمرین غیبت دارند. پس از اینکه دستیاران اسپانیایی کالدرون، با باشگاه به توافق نرسیدند و تهران را به مقصد اسپانیا ترک کردند، حالا خبر رسیده که بوژیدار رادوشوویچ نیز اسیر ماجرایی عجیب شده و نتوانسته به ایران بیاید.

 

موضوع از این قرار است که رادو به آلمان رفت تا از آن‌جا به ایران بیاید. وی بلیتش را برای پرواز دیروز فرانکفورت - تهران از شرکت هواپیمایی «لوفتانزا» تهیه کرد و حتی هواپیما مسیر حرکت خود به سمت تهران را نیز آغاز کرد اما در آستانه ورود به حریم هوایی ترکیه، با دستور برگشت به فرانکفورت مواجه شد و نتوانست در ایران به زمین بنشیند.

 

 

پروازی که احتمالا رادوشوویچ نیز در آن حضور داشت و از آسمان بخارست رومانی به فرانکفورت آلمان بازگشت.

 

در شرایطی که احتمالا بازگشت این پرواز به سقوط هواپیمای اوکراینی هم ارتباط داشته باشد، نکته قابل توجه این است که چنین اتفاقی سبب شد تا رادوشوویچ بازهم نتواند به ایران بیاید. او سه روز اخیر را در فرودگاه فرانکفورت سپری کرده و نتوانسته به ایران بیاید.

 

وی در این باره در اینستاگرام خود نوشته است: «امروز ۳ روز است که من در فرودگاه فرانکفورت هستم در تلاش برای بازگشت به ایران و از سرگیری تمریناتم با تیم، متاسفانه تا این لحظه موفق نبودم.روز گذشته مجبور به بازگشت به فرانکفورت شدم از فاصله ۲ ساعتی تهران، نمیدانم چه باید گفت».

 

 

او که برای بازگشت به ایران ابراز امیدواری کرده، در گفتگو با خبرنگار ما در پاسخ به سوالی درباره زمان بازگشت خود، ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: مشخص نیست که چه زمانی به ایران خواهم آمد و این موضوع ارتباطی به من ندارد و دست من نیست.

 

این در حالی است که رادوشوویچ در ۷ بازی نیم فصل اول، ۷ کلین شیت ثبت کرد و یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس نیز بود. حالا باید دید سرانجام این کشمکش ها به کجا می‌رسند و سرنوشت بازیکنان خارجی چون رادوشوویچ چه خواهد بود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار