25. دى 1398 - 12:58   |   کد مطلب: 8009
رئیس اتاق اصناف همدان گفت: به مسئولان اتحادیه‌های صنفی برای کمک به سیل زدگان نامه زده و آن‌ها را به یاری خواسته‌ایم، اما هنوز پاسخی دریافت نکرده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،حسین محرابی اظهار داشت: به دنبال وقوع سیل در  مناطق جنوب شرقی کشور  و نیاز حادثه دیدگان به کمک‌های مردمی، روز گذشته به مسئولان اتحادیه‌های صنفی نامه زده و آن‌ها را به یاری خواسته‌ایم.

وی با بیان اینکه هنوز پاسخی از طرف اتحادیه‌ها دریافت نکرده‌ایم، اعلام کرد: البته اصناف همدان در کمک به حادثه‌دیدگان حوادث مشابه مانند زلزله کرمانشاه و سیلاب ابتدای سال حضور پررنگی داشته‌اند.

محرابی افزود: با توجه به دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر بسیج امکانات کشور برای کمک به سیل‌زدگان از اصناف و بازاریان همیشه در صحنه همدان می‌خواهیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن، کمک‌های غیرنقدی خود را به اتاق اصناف همدان تحویل دهند تا پس از جمع‌آوری به سیستان و بلوچستان ارسال شود.

نماینده ولی فقیه در همدان هم به محض ابلاغ پیام رهبر معظم از مردم برای یاری رساندن به سیل زدگان دعوت کرده و هلال احمر استان هم آمادگی خود برای دریاف کمک‌ها به طور 24 ساعته را اعلام کرد.

انتهای پیام/744/ ع

دیدگاه شما

آخرین اخبار