21. بهمن 1398 - 12:01   |   کد مطلب: 8217
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید: بعد از پیروز انقلاب اسلامی توانستیم رشد چشمگیری در خیلی‌ها از بخش‌ها داشته باشیم به طوری که رشد عظیمی در نورآوری‌ها و تولید محصولاتی داریم که در گذشته وابسته به خارج بودیم.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس محمدحسین فرهنگی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یکی از علل مشکلات کنونی اقتصادی کشور را تحریم‌ها و اعمال فشارهای دشمنان و مخالفان انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: البته بخشی از مشکلات امروز مربوط سوء مدیریت‌هاست ولی به هر حال مدیران با رای مردم به سرکار آمده‌اند.

وی ادامه داد: دشمن فشار حداکثر خود را اعمال کرده است ولی با این وجود توانستیم در بخش‌های زیادی پیشرفت داشته باشیم به طوری که رشد و تولید علم، توسعه صنایع، ایجاد شهرک‌های صنعتی، در دسترس قرار گرفتن آموزش برای همه مردم، حوزه نظامی و دفاعی و... توانستیم ابتکارات و دستاوردهای قابل توجه داشته باشیم.

این نماینده مردم در مجلس با اشاره به امنیت مثال زدنی در کشور گفت: امروز مردم کشور می‌توانند به هر نقطه‌ای از کشور بدون هیچ مشکلی بروند.

فرهنگی با تاکید بر اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی توانستیم رشد بی‌سابقه‍‌‌ای در خیلی از بخش‌ها داشته باشیم، افزود: زمانی در برخی شهرهای کشور امکانات وجود نداشت ولی امروز توسعه زیرساخت‌ها را در استان و شهرهای کشور شاهد بودیم به‌ طوری‌که مثلا در قبل از انقلاب در برخی شهرها حتی یک سالن ورزشی وجود نداشت ولی امروز دو یا حتی چند سالن ایجاد شده است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه امروز در حوزه‌ای که وارد شویم حرف‌های زیادی برای گفتن وجود دارد، گفت: در حوزه اقتصاد دانش بنیان شرکت‌های زیادی ایجاد شده که این شرکت‌ها بعضا در حوزه فناوری فعال‌اند و محصولات آنها مورد حمایت است به طوری که رشد عظیمی در نورآوری‌ها و تولید محصولاتی داریم که در گذشته وابسته به خارج بودیم و توسط همین شرکت‌ها خودکفا شده ایم.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار